تبلیغات

کانکتور فیبر نوری DIN

کانکتور فیبر نوری DIN

کانکتور DIN فیبر نوری در 3 مدل سینگل مد UPC ، سینگل مد APC و ملتی مد APC موجود میباشد و کاربرد آنها در شبکه های مخابراتی ، دوربینهای مدار بسته ، شبکه های کامپیوتری LAN  WAN دستگاهای تست و صنعت و همینطور سنسورهای پزشکی کاربرد دارد.

جزییات بیشتر

AddThis Social Bookmark Button

6 محصولات دیگر در همان شاخه:

single mode, multimode, Connectors, fiber optics, DIN, DIN Connector

کانکتور فیبر نوری DIN

The DIN fiber optic connector is available with a variety of boots. DIN adapters are also available. The DIN fiber connectors are comply to CECC 86 135-801 (PC version) & CECC 86 135-802 (APC version) standards.

We supply DIN fiber optic connectors, there are single mode UPC, single mode APC and multimode UPC types available. These DIN fiber connectors are used in telecommunications, CATV, LAN, MAN, WAN, test & measurement, industry, medical and sensors.

 

کانکتور DIN فیبر نوری در 3 مدل سینگل مد UPC ، سینگل مد APC و ملتی مد APC موجود میباشد و کاربرد آنها در شبکه های مخابراتی ، دوربینهای مدار بسته ، شبکه های کامپیوتری LAN  WAN دستگاهای تست و صنعت و همینطور سنسورهای پزشکی کاربرد دارد.

 

The pre-assembled DIN 47256 (LSA) connectors feature a single unit body with spring-loaded free floating zirconia ferrule. This unique connector offers superior performance in a compact, DIN47256 compatible design suitable for a variety of applications. The DIN connectors are manufactured of precision screw machined brass for consistent performance and durability.

 افت و انعکاس کم

ویژگی ها

سازگاری با استاندارد DIN 47256

طراحی سرامیک فرول بصورت شناور و آزاد

مقاوم در برابر خوردگی

طراحی جمع و جور

هنوز نظری ارسال نشده است.

برای ارسال نظر باید عضو شوید.

تبلیغات

برچسب ها

کانکتور TNC FC BNC تضعیف کننده Attenuator Connector فیبر نوری، خاکی OBUC اتنیوتر اف سی Attenuator کاتراین 10dB پیگتیل FC DSLAM UPC قیمت آنتن پارابولیک،آنتن ماکرووی Fast Connector G.703 lC SC بالون،balun آداپتور SC SC پیگتیل SC گراند کیت 7/8 بست کلمپ فیدر APC Fast RG45 گراند کیت 1/2 Andrew DDJ پچکورد FC ،پچ کورد FC 7/16 DIN RF L(29) کابل RG59 Third Eye آدپتور آنتن ماکرویو آداپتور LC LC CC4 GSM/GPRS/GPS TRACKER کانکتور کابل فیدر،هانسن،-7/8-Hansen کاست فیبر نوری فیدر بر،فیدر بر ،1/2 7/8، تیغه Cosmic Energy 716M پچکورد LC ،پچ کورد LC ST adapter RG 179 استراکچر لوله آلومنیمی ،پروفیل، 1.6/5.6 ژله فیلد فیدر 1/2 وال مونت ، پچ پنل مدیتیش تراپی، مراقبه،مکاشفه،متاف Female پچکورد SC ،پچ کورد SC آداپتور FC ، آداپتور اف سی 3 c2v بست فیدر 5/4 سه تایی بست فیدر 7/8 JDSU MTS-8000 OTDR Male بست کابل، بست فیبر نوری،RRU بست کانکتور فیبر نوری DIN 1.0/2.3 کانکتور بست فیدر، بستهای فیدر، کلمپ فیدر بست فیدر 15dB کانکتور عدسی،K1 UY Connector EXFO FTB 500 اوتی دی آر adapter کانکتور فیبر نوری SMA کانکتور فیدر 7/8 گراند کیت RG223 نوار آپارات 3M 23 jumper Finisar Male Female TNC Coaxial Connector او تی دی آر G62

خبرنامه

مخابرات و شبکه* تالار سیستم های امنیتی* دوربین مدار بسته* سایت تبادل لینک رایگان* سایت فروش فایل* آموزش زبان آلمانی دانلود* شارژ ایرانسل* آگهی رایگان* آگهی رایگان*
قیمت جامپر,پچپنل نوری,مفصل فیبر نوری, قیمت فیدر1/2, قیمت بست فیدر,قیمت کابل,قیمت راک 19,آداپتور فیبر نوری,پچکورد و پیگتیل ،کوپل نوری,تایراپ فلزی،قیمت آنتن,تقویت آنتن موبایل,تقویت کننده آنتن موبایل,تقویت امواج موبایل,تقویت آنتن موبایل,تایراپ پلاستیکی,LCF,SCF,RF,فیدربر 7/8,قیمت فیبر نوری,کابل کواکسیال,کیت گراند,گراندکیت,LMR 300,LMR 400,RG 8,RG 59,RG 223,BNC,TNC,SMA,SMB,RG 6,FC,SC,DIN,LC,آنتن امنی,پچ پنل 24 پورت,فیوز پنل,تجهیزات پسیو مخابراتی,هایتنشن ابری,تجهیزات کابل کشی,استراکچر,لوله آلومنیومی،کانکتور کواکسیال,فریم,,قیمت لینک رادیو,قیمت جمپر چپقی,قیمت جمپر راسته

HTML tutorial