تبلیغات

کانکتور فیبر نوری MU

کانکتور فیبر نوری MU

این شرکت تامین  کننده طیف وسیعی از کانکتورهای 

MU

داپلکس سیمپلکس مولتی مد و سینگل مد میباشد

جزییات بیشتر

AddThis Social Bookmark Button

6 محصولات دیگر در همان شاخه:

کانکتور فیبر نوری

SM, MM, MU, Simplex, Duplex, MU fiber optical connectors MU

این شرکت تامین  کننده طیف وسیعی از کانکتورهای 

MU

داپلکس سیمپلکس مولتی مد و سینگل مد میباشد

MU fiber optic connectors and related MU fiber products feature the small form design. MU fiber connector use 1.25mm pull-proof designed ferrule and the whole connector is with reduced footprint, size of the MU fiber optic connector is about half of the SC. MU fiber connector is with square shape and push-pull mating mechanism.
MU fiber connectors represent the trend of the new generation fiber connectors to be smaller, thus they could fit for dense installations. Typical MU fiber connectors commercially available in market include single mode MU UPC fiber optic connector, single mode MU APC fiber optic connector and multimode MU UPC fiber optic connectors.
We supply a wide range of both simplex and duplex MU fiber optic connectors and related MU products including adapters, attenuators and cable assemblies. They are fully compatible with IEC 61 754-6 and suitable to use in fiber optic communication filed like CATV, LAN, SONET/SDH, ATM and WDM applications

هنوز نظری ارسال نشده است.

برای ارسال نظر باید عضو شوید.

تبلیغات

برچسب ها

کانکتور TNC FC BNC تضعیف کننده Attenuator Connector فیبر نوری، خاکی OBUC اتنیوتر اف سی Attenuator کاتراین 10dB پیگتیل FC DSLAM UPC قیمت آنتن پارابولیک،آنتن ماکرووی Fast Connector G.703 lC SC بالون،balun آداپتور SC SC پیگتیل SC گراند کیت 7/8 بست کلمپ فیدر APC Fast RG45 گراند کیت 1/2 Andrew DDJ پچکورد FC ،پچ کورد FC 7/16 DIN RF L(29) کابل RG59 Third Eye آدپتور آنتن ماکرویو آداپتور LC LC CC4 GSM/GPRS/GPS TRACKER کانکتور کابل فیدر،هانسن،-7/8-Hansen کاست فیبر نوری فیدر بر،فیدر بر ،1/2 7/8، تیغه Cosmic Energy 716M پچکورد LC ،پچ کورد LC ST adapter RG 179 استراکچر لوله آلومنیمی ،پروفیل، 1.6/5.6 ژله فیلد فیدر 1/2 وال مونت ، پچ پنل مدیتیش تراپی، مراقبه،مکاشفه،متاف Female پچکورد SC ،پچ کورد SC آداپتور FC ، آداپتور اف سی 3 c2v بست فیدر 5/4 سه تایی بست فیدر 7/8 JDSU MTS-8000 OTDR Male بست کابل، بست فیبر نوری،RRU بست کانکتور فیبر نوری DIN 1.0/2.3 کانکتور بست فیدر، بستهای فیدر، کلمپ فیدر بست فیدر 15dB کانکتور عدسی،K1 UY Connector EXFO FTB 500 اوتی دی آر adapter کانکتور فیبر نوری SMA کانکتور فیدر 7/8 گراند کیت RG223 نوار آپارات 3M 23 jumper Finisar Male Female TNC Coaxial Connector او تی دی آر G62

خبرنامه

مخابرات و شبکه* تالار سیستم های امنیتی* دوربین مدار بسته* سایت تبادل لینک رایگان* سایت فروش فایل* آموزش زبان آلمانی دانلود* شارژ ایرانسل* آگهی رایگان* آگهی رایگان*
قیمت جامپر,پچپنل نوری,مفصل فیبر نوری, قیمت فیدر1/2, قیمت بست فیدر,قیمت کابل,قیمت راک 19,آداپتور فیبر نوری,پچکورد و پیگتیل ،کوپل نوری,تایراپ فلزی،قیمت آنتن,تقویت آنتن موبایل,تقویت کننده آنتن موبایل,تقویت امواج موبایل,تقویت آنتن موبایل,تایراپ پلاستیکی,LCF,SCF,RF,فیدربر 7/8,قیمت فیبر نوری,کابل کواکسیال,کیت گراند,گراندکیت,LMR 300,LMR 400,RG 8,RG 59,RG 223,BNC,TNC,SMA,SMB,RG 6,FC,SC,DIN,LC,آنتن امنی,پچ پنل 24 پورت,فیوز پنل,تجهیزات پسیو مخابراتی,هایتنشن ابری,تجهیزات کابل کشی,استراکچر,لوله آلومنیومی،کانکتور کواکسیال,فریم,,قیمت لینک رادیو,قیمت جمپر چپقی,قیمت جمپر راسته

BEGIN AmnBazaar POPUP ADVERTISEMENT SYSTEMEND AmnBazaar POPUP ADVERTISEMENT SYSTEM
HTML tutorial