تبلیغات

کانکتور فیبر نوری SC

کانکتور فیبر نوری SC

یکی از پرکاربرد ترین کانکتورهای فیبر نوری در  مخابراتی  SC ، راحتی استفاده قیمت مناسب آن را به یکی از پرکاربرد ترین کانکتورهای فیبر نوری تبدیل کرده است.

جزییات بیشتر

AddThis Social Bookmark Button

6 محصولات دیگر در همان شاخه:

 کانکتور فیبر نوری SC

SC fiber products are commonly seen and SC fiber optic connectors are found on many equipment and cable assemblies. SC fiber optic connector features its easy operation, good accuracy and low cost. Below is a drawing for the simplex SC fiber optic connector.

یکی از پرکاربرد ترین کانکتورهای فیبر نوری در  مخابراتی  SC ، راحتی استفاده قیمت مناسب آن را به یکی از پرکاربرد ترین کانکتورهای فیبر نوری تبدیل کرده است.

 

SC is square shape design, with push-pull latching mechanism, its keyed, molded housing provide optimum protection. SC fiber connector adopt 2.5mm ceramic ferrule. SC fiber products are available by both single mode and multimode versions, single mode SC have two types, one is SC UPC and the other is SC APC, multimode only has SC UPC connectors. According to the industrial practice, single mode SC UPC connector is blue color, single mode SC APC connector is green color, multimode SC UPC is beige color. Each type has duplex models.

 

We supplied all common types SC fiber optic connectors, they are fully compliant to the TIA/EIA-568A and Fiber Channel standards, SC fiber products are competitive price and good reliability.

 

SC Connectors

Single Mode

Multimode

Insertion Loss

≤0.20 dB

0.25dB

Return Loss

≥50 dB (PC)

 

≥55 dB (UPC)

≥65 dB (APC)

Durability

<0.20 dB Typical Change, 1000 mating

Operating Temperature

-40 to +80 °C

Ferrule Hole Soize

125.0+1/-0µm, Concentricity:1.0µ

125µm, Concentricity:1≤3µm

125.5+1/-0µm, Concentricity:≤1.0µ

127µm, Concentricity:1≤3µm

126.0+1/-0µm, Concentricity:≤1.0µ

128µm, Concentricity:1≤3µm

هنوز نظری ارسال نشده است.

برای ارسال نظر باید عضو شوید.

تبلیغات

برچسب ها

کانکتور TNC FC BNC تضعیف کننده Attenuator فیبر نوری، خاکی اتنیوتر اف سی Attenuator کاتراین 10dB OBUC G.703 lC بالون،balun آداپتور SC SC Connector پیگتیل SC گراند کیت 7/8 بست کلمپ فیدر DSLAM RG45 گراند کیت 1/2 Andrew پیگتیل FC قیمت آنتن پارابولیک،آنتن ماکرووی بست فیدر 7/8 JDSU MTS-8000 OTDR Male بست کابل، بست فیبر نوری،RRU بست کانکتور فیبر نوری DIN 1.0/2.3 کانکتور بست فیدر، بستهای فیدر، کلمپ فیدر Metro 1000 بست فیدر 15dB کانکتور عدسی،K1 UY Connector EXFO FTB 500 اوتی دی آر adapter کانکتور فیبر نوری SMA کانکتور فیدر 7/8 گراند کیت RG223 نوار آپارات 3M 23 jumper Finisar Male Female TNC Coaxial Connector او تی دی آر G62 آداپتور square FC کانکتور فیبر نوری، Feeder Cable کیت گراند طراحی سایت BTS fclf-8521-3 BT43 S332D 3c 2v کانکتور کواکسیال LC، کانکتور فیبر نوری،LC Fiber o LCF کوپلر Enlightenment Jack 8521 CS73205 قیمت ، Anritsu S331D ،سایت مستر پیگتیل DIN 7/8 کابل کواکسیال RG8 Astral Travel کواکسیال Coaxial آنتن مایکروویو آداپتور DIN-DIN SMB سیستم ردیابی ،مکان یاب خودرو DDT کابل فیدر،هانسن،-1/2-Hansen فیبر نوری سینگل مد، پچ پنل کابل فیدر،هانسن،-1/2-سوپرفلکسیبل Energy Body

خبرنامه

مخابرات و شبکه* تالار سیستم های امنیتی* دوربین مدار بسته* سایت تبادل لینک رایگان* سایت فروش فایل* آموزش زبان آلمانی دانلود* شارژ ایرانسل* آگهی رایگان* آگهی رایگان*
قیمت جامپر,پچپنل نوری,مفصل فیبر نوری, قیمت فیدر1/2, قیمت بست فیدر,قیمت کابل,قیمت راک 19,آداپتور فیبر نوری,پچکورد و پیگتیل ،کوپل نوری,تایراپ فلزی،قیمت آنتن,تقویت آنتن موبایل,تقویت کننده آنتن موبایل,تقویت امواج موبایل,تقویت آنتن موبایل,تایراپ پلاستیکی,LCF,SCF,RF,فیدربر 7/8,قیمت فیبر نوری,کابل کواکسیال,کیت گراند,گراندکیت,LMR 300,LMR 400,RG 8,RG 59,RG 223,BNC,TNC,SMA,SMB,RG 6,FC,SC,DIN,LC,آنتن امنی,پچ پنل 24 پورت,فیوز پنل,تجهیزات پسیو مخابراتی,هایتنشن ابری,تجهیزات کابل کشی,استراکچر,لوله آلومنیومی،کانکتور کواکسیال,فریم,,قیمت لینک رادیو,قیمت جمپر چپقی,قیمت جمپر راسته

HTML tutorial