تبلیغات

کانکتور فیبر نوری LC

کانکتور فیبر نوری LC

کاربرد فراوانی در مخابرات و ساخت انواع پچکورد و پیگتیل  دارد

کانکتور LC  فیبر نوری در دو نوع سینگل مد و مولتی مد  PC  UPC APC

جزییات بیشتر

AddThis Social Bookmark Button

6 محصولات دیگر در همان شاخه:

 کانکتور LC  فیبر نوری در دو نوع سینگل مد و مولتی مد  PC  UPC APC

کاربرد فراوانی در مخابرات و ساخت انواع پچکورد و پیگتیل  دارد

LC fiber optic connectors and related LC fiber products are widely used in telecommunications and on various kinds of the fiber optic equipment. LC comes from the name Lucent Connector; the name suggests its designer. LC is a typical small form fiber connector that dominates the market today.

LC is about half size of the SC connector and LC use 1.25mm ferrule. LC connectors and related products have both single mode and multimode types. The LC connector family includes single mode LC UPC connector, single mode LC APC connector and multimode LC UPC connector. There is simplex LC connectors and duplex types.

 

We supply various kinds of LC fiber optic connectors, adapters, attenuators and cable assemblies. These products are compliant to TIA /EIA and IEC standard. They are suitable to use in Gigabit Ethernet, multimedia, industrial and military applications.

 

FC Connectors

Single Mode

Multimode

Insertion Loss

≤0.20 dB

0.25dB

Return Loss

≥50 dB (PC)

 

≥55 dB (UPC)

≥65 dB (APC)

Durability

<0.20 dB Typical Change, 1000 mating

Operating Temperature

-40 to +80 °C

Ferrule Hole Soize

125.0+1/-0µm, Concentricity:1.0µ

125µm, Concentricity:1≤3µm

125.5+1/-0µm, Concentricity:≤1.0µ

127µm, Concentricity:13.0µ

126.0+1/-0µm, Concentricity:≤1.0µ

127µm, Concentricity:13.0µ

 

 

هنوز نظری ارسال نشده است.

برای ارسال نظر باید عضو شوید.

تبلیغات

برچسب ها

کانکتور TNC FC BNC تضعیف کننده Attenuator Connector فیبر نوری، خاکی اتنیوتر اف سی Attenuator کاتراین 10dB OBUC قیمت آنتن پارابولیک،آنتن ماکرووی Fast Connector G.703 lC SC بالون،balun آداپتور SC SC پیگتیل SC گراند کیت 7/8 بست کلمپ فیدر APC Fast RG45 گراند کیت 1/2 Andrew پیگتیل FC DSLAM UPC 1.6/5.6 ژله فیلد فیدر 1/2 وال مونت ، پچ پنل مدیتیش تراپی، مراقبه،مکاشفه،متاف Female پچکورد SC ،پچ کورد SC آداپتور FC ، آداپتور اف سی 3 c2v بست فیدر 5/4 سه تایی بست فیدر 7/8 JDSU MTS-8000 OTDR Male بست کابل، بست فیبر نوری،RRU بست کانکتور فیبر نوری DIN 1.0/2.3 کانکتور بست فیدر، بستهای فیدر، کلمپ فیدر بست فیدر 15dB کانکتور عدسی،K1 UY Connector EXFO FTB 500 اوتی دی آر adapter کانکتور فیبر نوری SMA کانکتور فیدر 7/8 گراند کیت RG223 نوار آپارات 3M 23 jumper Finisar Male Female TNC Coaxial Connector او تی دی آر G62 آداپتور square FC کانکتور فیبر نوری، Feeder Cable کیت گراند طراحی سایت BTS fclf-8521-3 BT43 S332D 3c 2v کانکتور کواکسیال LC، کانکتور فیبر نوری،LC Fiber o LCF کوپلر Enlightenment Jack 8521 CS73205 قیمت ، Anritsu S331D ،سایت مستر مینی پی ال سی لوگو ورژن 6 زیمنس

خبرنامه

مخابرات و شبکه* تالار سیستم های امنیتی* دوربین مدار بسته* سایت تبادل لینک رایگان* سایت فروش فایل* آموزش زبان آلمانی دانلود* شارژ ایرانسل* آگهی رایگان* آگهی رایگان*
قیمت جامپر,پچپنل نوری,مفصل فیبر نوری, قیمت فیدر1/2, قیمت بست فیدر,قیمت کابل,قیمت راک 19,آداپتور فیبر نوری,پچکورد و پیگتیل ،کوپل نوری,تایراپ فلزی،قیمت آنتن,تقویت آنتن موبایل,تقویت کننده آنتن موبایل,تقویت امواج موبایل,تقویت آنتن موبایل,تایراپ پلاستیکی,LCF,SCF,RF,فیدربر 7/8,قیمت فیبر نوری,کابل کواکسیال,کیت گراند,گراندکیت,LMR 300,LMR 400,RG 8,RG 59,RG 223,BNC,TNC,SMA,SMB,RG 6,FC,SC,DIN,LC,آنتن امنی,پچ پنل 24 پورت,فیوز پنل,تجهیزات پسیو مخابراتی,هایتنشن ابری,تجهیزات کابل کشی,استراکچر,لوله آلومنیومی،کانکتور کواکسیال,فریم,,قیمت لینک رادیو,قیمت جمپر چپقی,قیمت جمپر راسته

BEGIN AmnBazaar POPUP ADVERTISEMENT SYSTEMEND AmnBazaar POPUP ADVERTISEMENT SYSTEM
HTML tutorial