تبلیغات

آداپتورهای هیبریدی فیبر نوری

آداپتورهای هیبریدی فیبر نوری
FC to SC Hybrid fiber optic adapters

SC to ST Hybrid fiber optic adapters

FC to ST Hybrid fiber optic adapters

LC to FC Hybrid fiber optic adapters

جزییات بیشتر

AddThis Social Bookmark Button

11 محصولات دیگر در همان شاخه:

آداپتورهای هیبرید فیبر نوری راه حلی برای سیستمهای هیبریدی است که هنگامی که دو مدل مختلف کانکتور و یا جمپر نیاز است که با هم  متصل شوند از این مدل آداپتورها استفاده میشود

We supply various kinds of hybrid fiber optic adapters, including the FC, ST, SC, LC, MU, DIN series. These hybrid fiber adapters are single mode and multimode types, with PC or APC sleeves, in simplex and duplex style. They are widely used in the fiber optic links.
Hybrid fiber optic adapters offer a solution for hybrid applications where the two different kinds of fiber connectors or cable assemblies need to be linked with each other. Most of the hybrid fiber adapters use high precision ceramic sleeves which enable reliable ferrule mating and ensure low insertion loss and return loss during the linking.


Hybrid fiber optic adapter applications

Network environments integrating different configurations

Telecommunications networks
Hybrid fiber adapter features

High-precision sleeve

Compact design

High performance

هنوز نظری ارسال نشده است.

برای ارسال نظر باید عضو شوید.

تبلیغات

برچسب ها

کانکتور TNC FC BNC تضعیف کننده Attenuator Connector فیبر نوری، خاکی OBUC اتنیوتر اف سی Attenuator کاتراین 10dB UPC قیمت آنتن پارابولیک،آنتن ماکرووی Fast Connector G.703 lC SC بالون،balun آداپتور SC SC پیگتیل SC گراند کیت 7/8 بست کلمپ فیدر APC Fast RG45 گراند کیت 1/2 Andrew پیگتیل FC DSLAM کانکتور کابل فیدر،هانسن،-7/8-Hansen کاست فیبر نوری فیدر بر،فیدر بر ،1/2 7/8، تیغه Cosmic Energy 716M پچکورد LC ،پچ کورد LC ST adapter RG 179 استراکچر لوله آلومنیمی ،پروفیل، 1.6/5.6 ژله فیلد فیدر 1/2 وال مونت ، پچ پنل مدیتیش تراپی، مراقبه،مکاشفه،متاف Female پچکورد SC ،پچ کورد SC آداپتور FC ، آداپتور اف سی 3 c2v بست فیدر 5/4 سه تایی بست فیدر 7/8 JDSU MTS-8000 OTDR Male بست کابل، بست فیبر نوری،RRU بست کانکتور فیبر نوری DIN 1.0/2.3 کانکتور بست فیدر، بستهای فیدر، کلمپ فیدر بست فیدر 15dB کانکتور عدسی،K1 UY Connector EXFO FTB 500 اوتی دی آر adapter کانکتور فیبر نوری SMA کانکتور فیدر 7/8 گراند کیت RG223 نوار آپارات 3M 23 jumper Finisar Male Female TNC Coaxial Connector او تی دی آر G62 آداپتور square FC کانکتور فیبر نوری، Feeder Cable کیت گراند طراحی سایت BTS fclf-8521-3 BT43 S332D 3c 2v

خبرنامه

مخابرات و شبکه* تالار سیستم های امنیتی* دوربین مدار بسته* سایت تبادل لینک رایگان* سایت فروش فایل* آموزش زبان آلمانی دانلود* شارژ ایرانسل* آگهی رایگان* آگهی رایگان*
قیمت جامپر,پچپنل نوری,مفصل فیبر نوری, قیمت فیدر1/2, قیمت بست فیدر,قیمت کابل,قیمت راک 19,آداپتور فیبر نوری,پچکورد و پیگتیل ،کوپل نوری,تایراپ فلزی،قیمت آنتن,تقویت آنتن موبایل,تقویت کننده آنتن موبایل,تقویت امواج موبایل,تقویت آنتن موبایل,تایراپ پلاستیکی,LCF,SCF,RF,فیدربر 7/8,قیمت فیبر نوری,کابل کواکسیال,کیت گراند,گراندکیت,LMR 300,LMR 400,RG 8,RG 59,RG 223,BNC,TNC,SMA,SMB,RG 6,FC,SC,DIN,LC,آنتن امنی,پچ پنل 24 پورت,فیوز پنل,تجهیزات پسیو مخابراتی,هایتنشن ابری,تجهیزات کابل کشی,استراکچر,لوله آلومنیومی،کانکتور کواکسیال,فریم,,قیمت لینک رادیو,قیمت جمپر چپقی,قیمت جمپر راسته

HTML tutorial