تبلیغات

تضعیف کننده نوری 8 محصول وجود دارد

تضعیف کننده نوری
Fiber Optic Attenuator FC, SC/APC, ST, PC, LC, UPC, MU, FC/APC, SC, LC/APC ,fixed value plug type fiber optic attenuators, inline fiber optic attenuators, variable fiber optic attenuators.

کاهنده های فیبر نوری FC, SC/APC, ST, PC, LC, UPC, MU, FC/APC, SC, LC/APC ,fixed value plug type fiber optic attenuators, inline fiber optic attenuators, variable fiber optic attenuators.

Sometimes in the fiber optic network ,people may need to reduce or balance the power of the light transmitted from one device to another device ,fiber optic attenuators are used in such cases, they are able to control the output of the fiber light power level.Fiber optic attenuator are used for reducing the power of the light in the fiber optic network. we supply two types fiber optic attenuators, fixed value fiber optic attenuator refer to the attenuator that can reduce the power of fiber light at a fixed value loss, for example, 2dB. While adjustable fiber optic attenuator refer to the attenuator that can generate a adjustable Loss to the fiber optic link. our fiber attenuator series include:SC ,FC,LC,ST ,MU,SC/APC ,FC/APC,single mode fiber optic attenuator and multimode fiber optic attenuator available.Our fiber optic attenuators are manufactured according to international standard and are compartible with the fiber optic products currently available in the international market.

گاهی لازم است بالانس و یا قدرت شعاع نور از یک دستگاه به دستگاه دیگر تغییر نماید که این کار توسط کاهنده ها صورت میگیر.
ما دو مدل کلی کاهنده ها را معرفی میکنیم
مدل ثایت که توانی کاهش مقدار معینی از قدرت نور را دارد و مدلهای قابل تغییر که توانای ارایه قدرت نور تنظیم شده ای را دارند
اتیونیتورها در مدلهای مختلف سینگل مد و مولتی مد و انواع
SC ,FC,LC,ST ,MU,SC/APC ,FC/APC
قابل عرضه هستند

تبلیغات

برچسب ها

کانکتور TNC FC BNC تضعیف کننده Attenuator Connector فیبر نوری، خاکی OBUC اتنیوتر اف سی Attenuator کاتراین 10dB پیگتیل FC DSLAM UPC قیمت آنتن پارابولیک،آنتن ماکرووی Fast Connector G.703 lC SC بالون،balun آداپتور SC SC پیگتیل SC گراند کیت 7/8 بست کلمپ فیدر APC Fast RG45 گراند کیت 1/2 Andrew 2.5 c 2v کابل کواکسیال کانکتور FC ، کانکتور نوری LDF کابل RG174 ، کابل کواکسیال RG-17 Nirvana manufacturer DA10-W71AD آداپتور ST ST SMB Connector AVL آداپتور DDJ پچکورد FC ،پچ کورد FC 7/16 DIN RF L(29) کابل RG59 Third Eye آدپتور آنتن ماکرویو آداپتور LC LC CC4 GSM/GPRS/GPS TRACKER کانکتور کابل فیدر،هانسن،-7/8-Hansen کاست فیبر نوری فیدر بر،فیدر بر ،1/2 7/8، تیغه Cosmic Energy 716M پچکورد LC ،پچ کورد LC ST adapter RG 179 استراکچر لوله آلومنیمی ،پروفیل، 1.6/5.6 ژله فیلد فیدر 1/2 وال مونت ، پچ پنل مدیتیش تراپی، مراقبه،مکاشفه،متاف Female پچکورد SC ،پچ کورد SC آداپتور FC ، آداپتور اف سی 3 c2v بست فیدر 5/4 سه تایی بست فیدر 7/8 JDSU MTS-8000 OTDR Male بست کابل، بست فیبر نوری،RRU بست کانکتور فیبر نوری DIN 1.0/2.3 کانکتور بست فیدر، بستهای فیدر، کلمپ فیدر بست فیدر 15dB کانکتور عدسی،K1 UY Connector

خبرنامه

مخابرات و شبکه* تالار سیستم های امنیتی* دوربین مدار بسته* سایت تبادل لینک رایگان* سایت فروش فایل* آموزش زبان آلمانی دانلود* شارژ ایرانسل* آگهی رایگان* آگهی رایگان*
قیمت جامپر,پچپنل نوری,مفصل فیبر نوری, قیمت فیدر1/2, قیمت بست فیدر,قیمت کابل,قیمت راک 19,آداپتور فیبر نوری,پچکورد و پیگتیل ،کوپل نوری,تایراپ فلزی،قیمت آنتن,تقویت آنتن موبایل,تقویت کننده آنتن موبایل,تقویت امواج موبایل,تقویت آنتن موبایل,تایراپ پلاستیکی,LCF,SCF,RF,فیدربر 7/8,قیمت فیبر نوری,کابل کواکسیال,کیت گراند,گراندکیت,LMR 300,LMR 400,RG 8,RG 59,RG 223,BNC,TNC,SMA,SMB,RG 6,FC,SC,DIN,LC,آنتن امنی,پچ پنل 24 پورت,فیوز پنل,تجهیزات پسیو مخابراتی,هایتنشن ابری,تجهیزات کابل کشی,استراکچر,لوله آلومنیومی،کانکتور کواکسیال,فریم,,قیمت لینک رادیو,قیمت جمپر چپقی,قیمت جمپر راسته

HTML tutorial