تبلیغات

آداپتورهای فیبر نوری 12 محصول وجود دارد

آداپتورهای فیبر نوری
Fiber optic adapter are used in fiber optic connection, the typical use is to provide a cable to cable fiber connection.people sometimes also name them to be mating sleeves and hybrid adaptors ,mating sleeves means this fibre optic adapter is used to connect the same type fiber optic connectors ,while hybrid adaptors are the fiber optic adaptor types used to connect different kinds of fiber optic connectors. fiber optic adapters have a name for its stability ,they provide reliable solution for fiber connections ,single mode fibre optic adaptors and multimode fiber optic adaptors available on request. adopt high quality raw materials and make these fiber optic adapters strictly according to international standard, this makes our fiber optic adaptors fully compartible with the products from other manufacturers' in the market.


آداپتورهای نوری در ارتباط در ارتباط فیبرهای نوری استفاده میگردد
دو نوع آداپتور نوری وجود دارد جفتی و هیبرید آداپتورهای جفتی که برای اتصال 2 نمونه یکسان کانکتور استفاده میشود و آداپتورهای هیبرید که جهت اتصال کانکتورهای فیبر نوری از مدلهای متفاوت میباشد
آداپتورهای این شرکت راه حل قابل اطمینان برای اتصالات شبکه های فیبر نوری میباشد در هر دو حالت تک حالته و چند حالته میباشد که با استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا تهیه شده اند

ST Adaptor,SC Adaptor,FC Adaptor,LC Adaptor,MU Adaptor,
DIN Adaptor,ST-SC Adaptor,ST-FC Adaptor,ST-LC Adaptor,
ST-DIN Adaptor,SC-FC Adaptor,SC-LC Adaptor,SC-DIN Adaptor,
FC-LC Adaptor,FC-DIN Adaptor,LC-DIN Adaptor,E2000 Adaptor


تبلیغات

برچسب ها

کانکتور TNC FC BNC تضعیف کننده Attenuator فیبر نوری، خاکی اتنیوتر اف سی Attenuator کاتراین 10dB OBUC G.703 lC بالون،balun آداپتور SC SC Connector پیگتیل SC گراند کیت 7/8 بست کلمپ فیدر DSLAM RG45 گراند کیت 1/2 Andrew پیگتیل FC قیمت آنتن پارابولیک،آنتن ماکرووی بست فیدر 7/8 JDSU MTS-8000 OTDR Male بست کابل، بست فیبر نوری،RRU بست کانکتور فیبر نوری DIN 1.0/2.3 کانکتور بست فیدر، بستهای فیدر، کلمپ فیدر Metro 1000 بست فیدر 15dB کانکتور عدسی،K1 UY Connector EXFO FTB 500 اوتی دی آر adapter کانکتور فیبر نوری SMA کانکتور فیدر 7/8 گراند کیت RG223 نوار آپارات 3M 23 jumper Finisar Male Female TNC Coaxial Connector او تی دی آر G62 آداپتور square FC کانکتور فیبر نوری، Feeder Cable کیت گراند طراحی سایت BTS fclf-8521-3 BT43 S332D 3c 2v کانکتور کواکسیال LC، کانکتور فیبر نوری،LC Fiber o LCF کوپلر Enlightenment Jack 8521 CS73205 قیمت ، Anritsu S331D ،سایت مستر پیگتیل DIN 7/8 کابل کواکسیال RG8 Astral Travel کواکسیال Coaxial آنتن مایکروویو آداپتور DIN-DIN SMB سیستم ردیابی ،مکان یاب خودرو DDT کابل فیدر،هانسن،-1/2-Hansen فیبر نوری سینگل مد، پچ پنل کابل فیدر،هانسن،-1/2-سوپرفلکسیبل Energy Body

خبرنامه

مخابرات و شبکه* تالار سیستم های امنیتی* دوربین مدار بسته* سایت تبادل لینک رایگان* سایت فروش فایل* آموزش زبان آلمانی دانلود* شارژ ایرانسل* آگهی رایگان* آگهی رایگان*
قیمت جامپر,پچپنل نوری,مفصل فیبر نوری, قیمت فیدر1/2, قیمت بست فیدر,قیمت کابل,قیمت راک 19,آداپتور فیبر نوری,پچکورد و پیگتیل ،کوپل نوری,تایراپ فلزی،قیمت آنتن,تقویت آنتن موبایل,تقویت کننده آنتن موبایل,تقویت امواج موبایل,تقویت آنتن موبایل,تایراپ پلاستیکی,LCF,SCF,RF,فیدربر 7/8,قیمت فیبر نوری,کابل کواکسیال,کیت گراند,گراندکیت,LMR 300,LMR 400,RG 8,RG 59,RG 223,BNC,TNC,SMA,SMB,RG 6,FC,SC,DIN,LC,آنتن امنی,پچ پنل 24 پورت,فیوز پنل,تجهیزات پسیو مخابراتی,هایتنشن ابری,تجهیزات کابل کشی,استراکچر,لوله آلومنیومی،کانکتور کواکسیال,فریم,,قیمت لینک رادیو,قیمت جمپر چپقی,قیمت جمپر راسته

HTML tutorial