تبلیغات

فروش فیبر نوری خاکی خشک OBUC

فروش فیبر نوری خاکی خشک آرمورد دار تک شیلد و دو شیلد ژله فیلد سینگل مد و مولتی مدSM  NZDSF  MM با تائیدیه مخابرات ژله فیلد OBUC

جزییات بیشتر

AddThis Social Bookmark Button

5 محصولات دیگر در همان شاخه:

فروش فیبر نوری خاکی آرمورد دار تک شیلد و دو شیلد ژله فیلد سینگل مد و مولتی مدSM  NZDSF  MM با تائیدیه مخابرات

کابل خاکی خشک( OBUC) از 4 تا 288 تار  HFFR,LSZH,PVC

SM (single mode): ITUT-G652D ITUT-G657A,BITUT-G652B
 NZDSF (none zero dispersion shifted of fiber): ITUT-G655
 MM (multi mode): 50/125&62.5/125 ITUT-G651

  • OBFC
    12-24 CORE BURIED NON-ZERO DISPERSION-SHIFTED Burried Filled Cable(OBFC)
  • GYFTY53-G652D
    Tech specification -GYFTY53-G652D

هنوز نظری ارسال نشده است.

برای ارسال نظر باید عضو شوید.

تبلیغات

برچسب ها

کانکتور TNC FC BNC تضعیف کننده Attenuator فیبر نوری، خاکی OBUC اتنیوتر اف سی Attenuator کاتراین 10dB پیگتیل FC قیمت آنتن پارابولیک،آنتن ماکرووی G.703 lC بالون،balun آداپتور SC SC Connector پیگتیل SC گراند کیت 7/8 بست کلمپ فیدر DSLAM RG45 گراند کیت 1/2 Andrew DDJ پچکورد FC ،پچ کورد FC 7/16 DIN RF L(29) کابل RG59 Third Eye آدپتور آنتن ماکرویو آداپتور LC LC CC4 GSM/GPRS/GPS TRACKER کانکتور کابل فیدر،هانسن،-7/8-Hansen کاست فیبر نوری فیدر بر،فیدر بر ،1/2 7/8، تیغه Cosmic Energy 716M پچکورد LC ،پچ کورد LC ST adapter RG 179 استراکچر لوله آلومنیمی ،پروفیل، مینی پی ال سی لوگو ورژن 6 زیمنس 1.6/5.6 ژله فیلد فیدر 1/2 وال مونت ، پچ پنل مدیتیش تراپی، مراقبه،مکاشفه،متاف Female پچکورد SC ،پچ کورد SC آداپتور FC ، آداپتور اف سی 3 c2v بست فیدر 5/4 سه تایی 2CE1T1 بست فیدر 7/8 JDSU MTS-8000 OTDR Male بست کابل، بست فیبر نوری،RRU بست کانکتور فیبر نوری DIN 1.0/2.3 کانکتور بست فیدر، بستهای فیدر، کلمپ فیدر Metro 1000 بست فیدر 15dB کانکتور عدسی،K1 UY Connector EXFO FTB 500 اوتی دی آر adapter کانکتور فیبر نوری SMA کانکتور فیدر 7/8 گراند کیت RG223 نوار آپارات 3M 23 jumper Finisar Male Female TNC Coaxial Connector او تی دی آر G62 آداپتور square FC کانکتور فیبر نوری،

خبرنامه

مخابرات و شبکه* تالار سیستم های امنیتی* دوربین مدار بسته* سایت تبادل لینک رایگان* سایت فروش فایل* آموزش زبان آلمانی دانلود* شارژ ایرانسل* آگهی رایگان* آگهی رایگان*
قیمت جامپر,پچپنل نوری,مفصل فیبر نوری, قیمت فیدر1/2, قیمت بست فیدر,قیمت کابل,قیمت راک 19,آداپتور فیبر نوری,پچکورد و پیگتیل ،کوپل نوری,تایراپ فلزی،قیمت آنتن,تقویت آنتن موبایل,تقویت کننده آنتن موبایل,تقویت امواج موبایل,تقویت آنتن موبایل,تایراپ پلاستیکی,LCF,SCF,RF,فیدربر 7/8,قیمت فیبر نوری,کابل کواکسیال,کیت گراند,گراندکیت,LMR 300,LMR 400,RG 8,RG 59,RG 223,BNC,TNC,SMA,SMB,RG 6,FC,SC,DIN,LC,آنتن امنی,پچ پنل 24 پورت,فیوز پنل,تجهیزات پسیو مخابراتی,هایتنشن ابری,تجهیزات کابل کشی,استراکچر,لوله آلومنیومی،کانکتور کواکسیال,فریم,,قیمت لینک رادیو,قیمت جمپر چپقی,قیمت جمپر راسته

HTML tutorial